Image module

Proponujemy Państwu szeroką gamę usług

z zakresu mechaniki pojazdowej

Wymiana oleju, filtrów i przeglądy

Wymiana filtrów, oleju i płynów eksploatacyjnych to podstawowe czynności związane z okresową obsługą samochodu. Zarówno olej jak i płyny chronią silnik i zapewniają długotrwałą i bezawaryjną ekspolatację naszego pojazdu.

Układy hamulcowe, zawieszenia i napędu

Kontrola układu hamulcowego powinna odbywać się minimum raz w roku.
Zawieszenie składa się z wielu elementów, które również powinny być okresowo sprawdzane. Ich uszkodzenia mogą utrudniać panowanie nad samochodem, co stwarza niebezpieczeństwo na drodze.

Naprawy silników, tłumików i elektryki

Silnik to serce samochodu. Wymaga on specjalistycznej obsługi i diagnostyki, którą wykonujemy na miejscu. Układ wydechowy to ważny element dla silnika, jak i środowiska naturalnego. Sprawny układ wydechowy zapewnia cichą pracę oraz chroni środowisko przed szkodliwymi gazami.

Montaż Haków Holowniczych

Zajmujemy się montażem auto haków do wszystkich aut osobowych oraz dostawczych. Posiadamy asortyment renomowanych producentów, a także tańsze, uniwersalne rozwiązania.
Gwarantujemy profesjonalny oraz możliwie najmniej inwazyjny montaż dla konstrukcji i instalacji elektrycznej auta. Pojazd zazwyczaj jest do odbioru w ciągu 24h.

Wulkanizacja - wymiana i naprawa opon

Właściwy dobór opon, odpowiednie ciśnienie, sezonowa wymiana oraz dobry stan techniczny to podstawa. Każdy użytkownik pojazdu powinien zwracać szczególną uwagę na opony w swoim pojeździe. Posiadamy nowoczesne maszyny do precyzyjnego wyważenia kół oraz sprzęt niezbędny do wszelkich możliwych napraw i wymiany ogumienia. Oferujemy opony nowe oraz używane. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.
Na miejscu czeka na Państwa fachowa i rzetelna obsługa oraz specjaliści chętni do pomocy.

AUTO SERWIS NA TRAKCIE

Trakt Św. Wojciecha 77
80-043 Gdańsk

  • 507-361-245

  • Poniedziałek-Piątek: 7:00-18:00, Sobota: 8:00-15:00.
  • Informacje, rezerwacje 7 dni w tygodniu od 7:00 do 20:00.